O nás

Jsme firma zabývající se prodejem pneumatik, litých a ocelových kol a příslušenstvím. Naším hlavním cílem je poskytnout zákazníkovi kvalitní a prověřené zboží a zároveň nabídnout co nejlepší možnou cenu.
K tomuto cíli nám výrazně pomáhá spolupráce se zahraničním partnerem, který dosahuje roční obrat v milonech EUR a díky tomu disponuje velmi dobrým skladovým zázemím a poskytuje opravdu nízké ceny.
Aby byly naše služby opravdu kvalitní, uvádíme Vám u každého produktu reálné stavy skladu jak v ČR, tak i ve skladech v evropské unii. Neřadíme se tedy do četného seznamu naší konkurence, která udává nepravdivé údaje o skladové dostupnosti a zákazník pak vlastně neví kdy a zda vůbec zboží obdrží.
Jelikož jsme Vám chtěli nabídnout ještě lepší službu, dáváme Vám možnost objednat zboží za nižší cenu s delším termínem dodání nebo za cenu vyšší od českého dodavatele s rychlým dodáním. Můžete si tedy vybrat, zda chcete zboží vykrýt ihned i za vyšší cenu nebo si počkáte na doručení ze zahraničí a ušetříte.

Doufáme, že Vás naše nabídka a odhodlání oslovilo a stanete se našim spokojeným zákazníkem

Váš team
super-levne-pneumatiky.cz

Můžete si vybrat ze dvou cen
ČR Spěchám = běžná cena
(Zboží ze skladových zásob v ČR dodání max do 3 prac. dnů)
 
EU Počkám si = zvýhodněna cena
(Zboží ze skladových zásob v EU dodání max do 8 prac. dnů)
Telefon 245 007 132
po-pá 10:00-15:00
 
Email info@super-levne-pneumatiky.cz
Tento eshop optimalizuje Religis s.r.o.
Tento eshop vyrobil Religis s.r.o. Odebírat novinky v naší nabídce
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku